Nurofen Express Tabletki powlekane 6 sztuk

CENA: 599 / szt.
tymczasowo niedostępne
Ibuprofenum, 200 mg OTC - Lek wydawany bez recepty. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (bóle głowy, m.in. ból napięciowy i migrena, bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu). Gorączka różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy lub innych chorób zakaźnych). Bolesne miesiączkowanie.
marka:
Nurofen
składniki:
1 tabletka zawiera substancję czynną ibuprofen 200 mg w postaci ibuprofenu sodowego dwuwodnego 256 mg. Zawiera również sacharozę, kroskarmelozę sodową i karmelozę sodową, Wykaz substancji pomocniczych - patrz ulotka dla pacjenta
przechowywanie:
Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
podmiot odpowiedzialny:
Adres: ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Adres zwrotny:
Podmiot odpowiedzialny:
Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pielęgnacja skóry i włosów
  • Produkty lecznicze
  • Inne
produkty podobne
×
płatności obsługuje:
© 2016-2019 KULER - Delikatesy w Grudziądzu
© 2016-2019 Wykonanie Marcin Koźliński / Twoje-Miasto Sp. z o.o. / SYSPiR CMS




W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies